Willa Uciecha

„Willa Uciecha” to otoczony parkiem, stylowy uroczy pensjonat, w którym czas cofnął się do dwudziestolecia międzywojennego. Wybudowana sto lat temu nałęczowska willa, w której w latach pięćdziesiątych wypoczywał Bolesław Bierut, została całkowicie odnowiona. Willa Uciecha to miejsce wyjątkowe i czarowne. Gdy tam się trafi, łatwo zapomnieć o całym świecie. Kojący szum drzew i zdrowe powietrze o leczniczych właściwościach otaczają pensjonat. Ciepłe wnętrze, a w nim koronki, kwiaty i zioła. Każdy pokój jest inny i jedyny w swoim rodzaju.

Goście mają do dyspozycji osiem pokoików o urzekających nazwach: „Nasturcje”, „Błękitne Powoje”, „Zielone Winogrona”, „Groszki i Róże”, „Irysy”, „Fiołki”, „Kaczeńce” oraz „Dzika Róża”.
Pastelowe kolory ścian, drewniane meble, białe płócienne zasłony i mnóstwo świeżych, pachnących kwiatów, tworzą niezwykłą atmosferę. A do tego olbrzymie łóżka z baldachimem i mnóstwem poduszek. Znajdziemy też taras - idealny na leniwe, poobiednie popołudnia.

W pensjonacie panuje rodzinna atmosfera. Niepowtarzalna kuchnia, wspólne posiłki, oraz niezwykła kameralność wnętrz sprawiają, że łatwo się tu zadomowić.

 

Pakiet w Willi Uciecha z bonem kwotowym na zabiegi:

  • pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym standard lub dla 3 osób w pokoju 2-osobowym standard
  • codzienne śniadania, obiadokolacje
  • bon na zabiegi do Spa w wysokości 70 zł dla każdej osoby (zabiegi w ramach bonu są realizowane w Kompleksie Basenowym Atrium i Termach pałacowych Nałęczowianka)
  • parking

 Cena 480 zł /doba/2 os.

Cennik

Cennik.